Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Fra fest
Olje på lerret
70x70
Signert nede t.h.: EHJ.
Påtegnet med tittel, signert, datert 1969 samt påtegnet med dedikasjon fra kunstneren på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000