Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Fra fest

Olje på lerret
70x70
Signert nede t.h.: EHJ.

Påtegnet med tittel, signert, datert 1969 samt påtegnet med dedikasjon fra kunstneren på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000