Merton, Erling(1898-1967)
Blomstereng 1942
Olje på lerret
55x65
Signert og datert nede t.h.: E Merton 42
Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000