Reitan, Elling(1949-)
Filosofens hjemsted 1991
Olje på lerret
41x54
Signert og datert nede t.h.: E. Reitan -91
Tittel oppgitt av kunstneren. Original mahogniramme.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 18 500
Olje på lerret
41x54
Vurdering
NOK 10 000