Harr, Karl-Erik(1940-)
Båten i fjæra
Olje på lerret
80x151
Signert nede t.h.: Karl E Harr
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000