Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Silseth, Eli(1927-1991)
Figurer på strand

Olje på lerret
114x146
Signert nede t.v.: Eli Silseth

Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.

Kunstnerforbundet, Oslo 1985 kat.nr. 19. Kunstnerforbundet, Oslo 1987 kat.nr. 16

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 16 000