Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Rød komposisjon 1969
Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Rød komposisjon 1969

Olje på plate
50x43
Signert og datert nede t.v.: Gunnar S. -69.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000