Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Rød komposisjon 1969
Olje på plate
50x43
Signert og datert nede t.v.: Gunnar S. -69.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 22 000
Olje på plate
50x43
Vurdering