Schultz, Alexander(1901-1981)
Fra Provence 1971
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -71.
Vurdering
NOK 18 000–22 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
73x92
Vurdering
NOK 18 000–22 000