Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Schultz, Alexander(1901-1981)
Fra Provence 1971

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: A. Schultz -71.

Vurdering
NOK 18 000–22 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000