Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon i blått og rødt 1968
Olje på papir, lysmål
49x64
Signert og datert nede t.h.: Th Heramb 68
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 9 500
Olje på papir, lysmål
49x64
Vurdering
NOK 15 000