Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Kvinnelig aktmodell i atelier 1955
Rian, Johs. (1891-1981)

Olje på plate
55x46
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1955

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000

Tilslag NOK 120 000