Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Cagnes sur Mer 1950
Rian, Johs. (1891-1981)
Cagnes sur Mer 1950

Olje på plate
33x41
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Cros D. Cagnes J Rian 1950

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 72 000