Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Kløvhesten

Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: H Kihle

Påtegnet med tittel, datert 1955 og signert på baksiden av platen, samt påtegnet: Botnstølen Telemark.

Vurdering

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 15 500