Kihle, Harald(1905-1997)
Kløvhesten
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: H Kihle
Påtegnet med tittel, datert 1955 og signert på baksiden av platen, samt påtegnet: Botnstølen Telemark.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 15 500