Jørgensen, Knut(1937-1991)
Vannspeil 1987
Olje på plate
45x58
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1987
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 54 000
Olje på plate
45x58
Vurdering
NOK 50 000