Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Jørgensen, Knut(1937-1991)
Vannspeil 1987

Olje på plate
45x58
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1987

Vurdering
NOK 50 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 54 000