Nerdrum, Odd(1944-)
Himmel og hav
Olje på lerret, oppklebet på plate
22x26
Signert nede t.h.: Nerdrum
Vurdering
NOK 40 000–50 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
22x26
Signert nede t.h.: Nerdrum
Vurdering
NOK 40 000–50 000