Ythjall, Terje(1943-)
Den tredje dagen för ankomsten Framover 1975
Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: T. Ythjall 1975
Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000