Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Ythjall, Terje(1943-)
Den tredje dagen för ankomsten Framover 1975

Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.h.: T. Ythjall 1975

Påtegnet med tittel nede på midten.

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 14 000