Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Store Sal

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Olje på lerret
116x93
Signert nede t.v.: Gunnar S.

Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00

Vurdering