Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Den blonde pige

Olje på lerret, oppklebet på plate
49x31
Signert og stedsbestemt nede t. h.: Hans Dahl. Balestrand

Påtegnet med tittel på baksiden. Proveniens: Fra kunstnerens bo.

Vurdering
NOK 25 000–30 000