Dahl, Hans(1849-1937)
Den blonde pige
Olje på lerret, oppklebet på plate
49x31
Signert og stedsbestemt nede t. h.: Hans Dahl. Balestrand
Påtegnet med tittel på baksiden. Proveniens: Fra kunstnerens bo.
Vurdering
NOK 25 000–30 000