Krohg, Christian(1852-1925)
Gammel mann
Olje på lerret, oppklebet på plate
36x47
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering
NOK 35 000
Tilslag NOK 22 000
36x47
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering
NOK 35 000