Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Gjemre, Per(1864-1928)
Parti fra Lofoten 1904

Olje på lerret
65x93
Signert og datert nede t.h.: Peder Gjemre 1904

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 15 000