Holbø, Kristen(1869-1953)
Fjellgård 1945
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 45.
Vurdering
NOK 10 000
Tilslag NOK 12 500
Olje på plate
46x55
Vurdering
NOK 10 000