Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Hestehandel 1981

Fargelitografi, lysmål
39x52
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -81.

Påtegnet nede t.h.: Lito.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 10 500