Kihle, Harald(1905-1997)
Hestehandel 1981
Fargelitografi, lysmål
39x52
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -81.
Påtegnet nede t.h.: Lito.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 10 500
Fargelitografi, lysmål
39x52
Påtegnet nede t.h.: Lito.
Vurdering
NOK 10 000–12 000