Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap med fjordabåt

Olje på lerret
139x208
Signert nede t.v.: A Normann

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 380 000