Dahl, Hans(1849-1937)
Jente med robåt 1895
Olje på papir oppklebet på plate
43x41
Signert og datert nede på midten: Hans Dahl Korshavn 95 7/4
Vurdering
NOK 30 000
Tilslag NOK 20 000
43x41
Vurdering
NOK 30 000