Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Jente med robåt 1895

Olje på papir oppklebet på plate
43x41
Signert og datert nede på midten: Hans Dahl Korshavn 95 7/4

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 20 000