Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Nielsen, Carl(1848-1908)
Fra Storvågen, Lofoten 1899

Olje på lerret
43x67
Signert og datert nede t.h.: Carl Nielsen 1899.

Påtegnet med tittel på baksiden av blindrammen: Fra Storvaagen, Lofoten. Fjellet er Vågekallen.

Vurdering

Tilslag NOK 12 000