Nielsen, Carl(1848-1908)
Fra Storvågen, Lofoten 1899
Olje på lerret
43x67
Signert og datert nede t.h.: Carl Nielsen 1899.
Påtegnet med tittel på baksiden av blindrammen: Fra Storvaagen, Lofoten. Fjellet er Vågekallen.
Vurdering
Tilslag NOK 12 000