Haaland, Lauritz(1855-1938)
Skute ved kyst 1901
Olje på lerret
40x70
Signert og datert nede t.v.: Lauritz Haaland 1901
Vurdering
NOK 40 000–50 000
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
40x70
Vurdering
NOK 40 000–50 000