Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1969

Seriegrafi, lysmål
56x48
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -69

Påtegnet nede t.v.: Seriegrafie. Nummerert nede t.v.: 226/250

Vurdering
NOK 3 000–5 000