Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinnefigurer 1978
Akvarell på papir, lysmål
19x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -78
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 11 500
Akvarell på papir, lysmål
19x28
Vurdering
NOK 10 000–12 000