Aulie, Reidar(1904-1977)
Hus i landskap
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: Aulie
Signert på baksiden av platen: Reidar Aulie.
Vurdering
Tilslag NOK 8 000
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering