Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Jordbærplukkere

Olje på plate
38x46
Signert nede t. v.: J Rian

Påtegnet med årstall 1959 på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 10 000–12 000