Aunvik, Jan(1948-2001)
Når menneskene motarbeider hverandre 1982
Olje på lerret
160x115
Signert nede t.h.: Jan Aunvik 82
Påtegnet med tittel på blindrammen.
Vurdering
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
160x115
Vurdering