Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Aunvik, Jan(1948-2001)
Når menneskene motarbeider hverandre 1982

Olje på lerret
160x115
Signert nede t.h.: Jan Aunvik 82

Påtegnet med tittel på blindrammen.

Vurdering

Tilslag NOK 12 000