Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Zorn, Anders(1860-1920)
På sanden

Radering, lysmål
21x27
Signert med blyant nede t.h.: Zorn. Signert og datert i platen nede t.v.: jun 1916 Zorn

Asplund nr. 271.

Vurdering

Tilslag NOK 12 000