Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1968

Serigrafi, lysmål
56x49
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. Gundersen -68.

Nummerert nede t.v.: 30/47.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 5 000