Storstein, Aage(1900-1983)
Fra Erfjord 1923
Olje på lerret
75x52
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Aage Storstein Erfjord -23
Vurdering
Olje på lerret
75x52
Vurdering