Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Rosseland, Inggard(1914-)
Utsikt i Bærum 1977

Olje på lerret
48x58
Signert og datert nede t.v.: I Rosseland 77

Vurdering

Tilslag NOK 1 400