Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Ut å reise

Litografi, lysmål
45x60
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Nummerert nede t.v.: 282/360.

Vurdering

Tilslag NOK 12 000