Kihle, Harald(1905-1997)
Ut å reise
Litografi, lysmål
45x60
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Nummerert nede t.v.: 282/360.
Vurdering
Tilslag NOK 12 000
Litografi, lysmål
45x60
Nummerert nede t.v.: 282/360.
Vurdering