Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Gløersen, Jakob(1852-1912)
Elvefisker 1888

Olje på lerret
40x35
Signert og datert nede t.h.: J Gløersen - 88

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 38 000 med forbehold