Gløersen, Jakob(1852-1912)
Elvefisker 1888
Olje på lerret
40x35
Signert og datert nede t.h.: J Gløersen - 88
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 38 000 med forbehold
Olje på lerret
40x35
Vurdering
NOK 30 000