Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Grøstad, Terje(1925-2011)
Mann med stokk på skogsvei 1975

Litografi, lysmål
48x39
Signert og datert nede t.h.: Terje Grøstad 1975

Nummerert nede t.v.: 86/200.

Vurdering
NOK 1 500–2 000