Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1972

Serigrafi, lysmål
67x51
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72.

Nummerert nede t.v.: 99/265.

Vurdering