Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1970

Serigrafi, lysmål
61x51
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -70.

Nummerert nede t.v.: 37/265.

Vurdering