Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1962

Litografi, lysmål
55x40
Signert og datert nede t.v.: J Rian 1962

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 3 000