Mordt, Gustav Adolph(1826-1856)
Gutt ved fossefall i fjellandskap 1853
Olje på lerret
76x90
Signert og datert nede t.v.: G Mordt 1853
Vurdering
NOK 50 000
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
76x90
Vurdering
NOK 50 000