Fjell, Kai(1907-1989)
Urias hustru 197?
Blandningsteknikk, lysmål
20x28
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Kai Fjell 78?
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Tilslag NOK 10 000
Blandningsteknikk, lysmål
20x28
Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering