Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Nielsen, Carl(1848-1908)
Fjordlandskap med folkeliv 1880

Olje på lerret
41x75
Signert og datert nede t.h.: Carl Nielsen 1880

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 20 000 med forbehold