Nielsen, Carl(1848-1908)
Fjordlandskap med folkeliv 1880
Olje på lerret
41x75
Signert og datert nede t.h.: Carl Nielsen 1880
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000 med forbehold
Olje på lerret
41x75
Vurdering
NOK 30 000