Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Olje på lerret
70x70
Signert nede t.v.: E. H. J.
Påtegnet med tittel: "Composisjo", datert 1979 og signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 20 000
Tilslag NOK 10 000