Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Gamle Logen Store sal

Astrup, Nikolai (1880-1928)
Fra Jølster

Olje på lerret
56x85
Signert nede t.v.: Astrup

Påtegnet på baksiden: Borgerm. Aslaksen Arendal.

Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000