Friluftsauksjon

Auksjon torsdag 30. august 2001 kl 18:00

Ute

Rian, Johs. (1891-1981)
Landskap med hus

Olje på lerret
49x49
Signert nede t.v.: J Rian

Vurdering

Tilslag NOK 16 000