Fuchs, Th.
Fjordlandskap 1906
Olje på lerret
55x80
Signert og datert nede t.v.: Th. Fuchs Düsseldorf 1906
Vurdering
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
55x80
Vurdering