Karsten, Ludvig(1876-1926)
Kvinne med brosje
Olje på lerret
35x41
Signert og utydelig datert oppe t.v.: Karsten - ?
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Olje på lerret
35x41
Vurdering