Auksjon tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Gundersen, Helene(1858-1934)
Gammelt interiør

Olje på lerret
77x91
Signert nede t.v.: Helene Gundersen

Interiør antagelig fra Norsk Folkemuseum eller Maihaugen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000 med forbehold