Gundersen, Helene(1858-1934)
Gammelt interiør
Olje på lerret
77x91
Signert nede t.v.: Helene Gundersen
Interiør antagelig fra Norsk Folkemuseum eller Maihaugen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000 med forbehold