Peterssen, Eilif(1852-1928)
Gutt med bamse 1916
Olje på lerret
80x65
Signert og datert nede t.h.: Eilif P 1916
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 54 000
Olje på lerret
80x65
Vurdering