Frich, Joachim(1810-1858)
Skogslandskap med jeger 1850
Olje på lerret
43x43
Signert og datert nede t.h.: Frich 1850.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 6. november 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 56 000
Olje på lerret
43x43
Vurdering